Bugun...
Dolar: 5.5456
Euro : 6.2837

Konuk YazarBartınspor’un bütçesi dudak uçuklattı

Tarih: 10-10-2017 12:18:12 + -


TAM 3 TRİLYON LİRA-Kamil Koç, Lüks Bartın, Metro, Savaş Birlik, Özemniyet otobüs firmalarının Bartınspor’a aylık 10 bin TL katkı vermesi nedeniyle düzenlenen teşekkür yemeğinde Belediye Başkanı Cemal Akın şok bilgiyi açıkladı: Bütçe 3 milyon TL. Eski parayla 3 trilyon…


Bartınspor’un bütçesi dudak uçuklattı

Bartınspor Başkanı Mehmet Bulut ve Belediyesi Başkanı Cemal Akın, Bartınspor’a önemli katkı veren otobüs firmalarının temsilcileriyle yemekte bir araya geldi. Özemniyet, Metro, Savaş Birlik, Lüks Bartın, Kamil Koç ve Terminal İşletmesi’nin temsilcilerinin katıldığı yemekte Başkan Bulut, firma temsilcilerine verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

ŞAMPİYONLUK DEYİNCE BEDEL ARTIYOR

Belediye Başkanı Cemal Akın ise yaptığı konuşmada, Bartınspor’un bu seneki yıllık bütçesini açıkladı. Akın “Sevgili dostlar, biz belediyede beraber çalışan bir ekibiz. İç içe çalışıyoruz. İç içe girdiğimiz, çalıştığımız bir kurum daha var ki o da Bartınspor. Bartınspor’un bu sene yıllık bütçesi 3 milyon TL civarında. Eski rakamla 3 trilyon. Yüksek bir meblağ. Tabi bu sene şampiyonluk hedefiyle kurulan bir takım” ifadelerini kullandı.

BU KATKIYI HEP BERABER YAPACAĞIZ

Akın şunları söyledi: Bu desteği Bartın halkından, belediyeden, çeşitli kurum ve kuruluşlardan alacağız. Bunlardan biri de sizsiniz. Bu desteği veriyorsunuz. Alan el olmak kolay da veren el olmak zordur. Bunu siz yapıyorsunuz bugün. Nihayetinde bir hedefe gidiyoruz. Bu hedefe gitmek demek. İnşallah 3. Lige çıktığımız zaman Türkiye’nin çok çeşitli illerine gideceğiz. Bu Bartın’ın tanınması demek. Bunun lokomotifi Bartınspordur.

BAL, PROFESYONEL LİG’DEN ÇOK DAHA ZOR

Çok uzun zaman BAL liginde kaldığımız için de bir sıkıntı var. BAL çok zor bir lig. Profesyonel ligden çok çok daha zor. Futbolcunuzu bağlayamıyorsunuz. Amatör diyorlar, ama profesyonel masrafı var. Şehirlere gidiyorsunuz, kamp yapıyorsunuz, otelde kalıyorsunuz, paralar harcıyorsunuz.

ŞEHRİN YÜKÜNÜ AZLTMAK İÇİN YÜKSELMEYE MECBURUZ

Profesyonel lig gibi harcama yapıyorsunuz ama amatör gibi görüyorlar, spor totoya, lotoya, iddaa’ya sokmuyorlar, gelirden mahrum bırakıyorlar. Ama 3. lige çıktığımızda lotolara, totolara gireceğiz, rahatlayacağız. Hem şehrin yükünü azaltmak hem de futbol kültürü meydana getirmek için muhakkak profesyonel lige çıkmamız lazım. Yönetim bunun peşinde. Taraftar çok iyi bu sene, destek veren herkese, tüm kurumlara teşekkür ediyorum. Bizim değerimiz Bartınspor...”

Otobüs işletmesi temsilcileri de ellerinden geldiği kadar Bartınspor’a destek olmaya devam edeceklerini vurguladı. Akın ve Bulut, verdikleri destek nedeniyle firma temsilcilerine plaket takdim etti. (T.Ö.)
Bu haber 7161 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Kumluca Fotoğrafları
  Kumluca Fotoğrafları
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. Kumluca Fotoğrafları
 2. Bebişler
 3. Yurdum İnsanı
 4. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Bartınlı Gelin ile Damat Demokrasi nöbetinde
  Bartınlı Gelin ile Damat Demokrasi nöbetinde
 • Dibektaşspor-Uluköyspor Final Karsılaşması
  Dibektaşspor-Uluköyspor Final Karsılaşması
 • BAR-KUM-DER KÜLTÜR MERKEZİNDE KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ
  BAR-KUM-DER KÜLTÜR MERKEZİNDE KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ
 • Durmuş Kurtboğan Batsın Bu Dünya
  Durmuş Kurtboğan Batsın Bu Dünya
 • KUMLUCA BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTI PROGRAMI
  KUMLUCA BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTI PROGRAMI
 • btv için halk röportajımız
  btv için halk röportajımız
 1. Bartınlı Gelin ile Damat Demokrasi nöbetinde
 2. Dibektaşspor-Uluköyspor Final Karsılaşması
 3. BAR-KUM-DER KÜLTÜR MERKEZİNDE KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ
 4. Durmuş Kurtboğan Batsın Bu Dünya
 5. KUMLUCA BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTI PROGRAMI
 6. btv için halk röportajımız
VİDEO GALERİ
YUKARI