Bugun...
Dolar: 5.5456
Euro : 6.2837

Konuk YazarAk Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin;

Tarih: 28-06-2017 15:00:00 + -


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı adalet yürüyüşünde Düzce’de verdiği mola esnasında mola yerine dökülen gübre ile ilgili olarak AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin basın açıklaması yaptı. Hikmet Keskin, “Gübre dökülmesini tasvip etmemiz mümkün değildir” dedi.


Ak Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin;

Kemal Kılıçdaroğlu’nun 15 Haziran’da Ankara’da başlattığı Adalet Yürüyüşü 13’üncü gününde Düzce’ye ulaştı. Düzce merkez’de Kalıcı Konutlar Bağlantı yolu üzerinde bulunan bir alanda konaklayan Kılıçdaroğlu ve ekibinin mola yerinin önüne akşam saatlerinde 1 kamyon gübre dökülmüştü. Olayın ortaya çıkmasının ardından AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin basın açıklaması yaptı. AK Parti İl Başkanı Keskin, “Kılıçdaroğlu’nun adalet arıyorum adlı yürüyüşü ile alakalı Düzce ilimizden geçmesiyle ilgili bir süreç yaşıyoruz. Bu süreçte biz her ne kadar Kılıçdaroğlu’nun bu yürüyüşünü tasvip etmesek de bildiğiniz üzere demokratik bir ülkede yaşıyoruz. Bu bölgeden huzurlu bir şekilde geçmesini sağlamak adıyla, Özellikle MHP ve bizler bayram öncesi yaptığımız açıklamalarda saygılı ve huzurlu bir şekilde buradan geçmesi için çaba harcadık. Ancak ülkemiz ve bölgemiz sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu yürüyüşün kesinlikle doğru olmadığını başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve partimizin yetkili organları olmak üzere hem ulusalda hem yerelde bizim adımıza söylemişlerdi. Parti politikalarımız gereğince bizde yürüyüşün sağlıklı bir ortamda yapılması için elimizden geleni yapamaya çalışıyoruz. Çünkü bizim örfümüzde misafire gerekli ilgi alakayı göstermek vardır. AK Parti teşkilatları olarak bu hassasiyetle gayret göstermeye çalışıyoruz. Düzce’den çıkacağı güne kadar bütün teşkilat mensuplarımızı uyardık ve uyarmaya devam ediyoruz" dedi.

Akşam yaşanan olayın üzücü olduğunu ifade eden Başkan Keskin, "Dün akşam üzücü bir olay yaşandı. Bu yaşanan olayı da emniyet güçlerimiz yarım saat gibi çok kısa bir zaman içerisinde olayı gerçekleştiren şahısları yakaladılar ve gereken cezayı verdiler. CHP’nin yönetici ve genel başkanına seslenmek istiyoruz. Adalet Arıyoruz yürüyüşünün yapılmaması konusunda ısrarla bütün hükumet yetkililerimiz ve STK’ların büyük çoğunluğunun yapmasına rağmen bunun devam ettirmelerini yanlış olduğunu anlatmak istiyoruz. Ancak tabi ki bu onların demokratik hakkıdır. CHP yöneticileri siyasi sorumluluk içerisinde halkı tahrik edecek ve yahutta bölgedeki insanları farklı boyutlara taşıyacak olaylardan kaçınmalarını istiyoruz. Çünkü CHP ana muhalefettir ve iktidar olma yolunda ilerlemek isteyen bir partidir. Dün akşam kalıcı konutlar yolunda sayın Kılıçdaroğlu’nun kaldığı yerdeki hareket bireysel bir hareket olmuştur. Bu hareketi tasvip etmiyoruz. Kime yapılırsa yapılsın bunun doğru olmadığını düşünüyoruz" diye konuştu.
Kaynak: İHA

Bu haber 5359 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Kumluca Fotoğrafları
  Kumluca Fotoğrafları
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. Kumluca Fotoğrafları
 2. Bebişler
 3. Yurdum İnsanı
 4. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Bartınlı Gelin ile Damat Demokrasi nöbetinde
  Bartınlı Gelin ile Damat Demokrasi nöbetinde
 • Dibektaşspor-Uluköyspor Final Karsılaşması
  Dibektaşspor-Uluköyspor Final Karsılaşması
 • BAR-KUM-DER KÜLTÜR MERKEZİNDE KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ
  BAR-KUM-DER KÜLTÜR MERKEZİNDE KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ
 • Durmuş Kurtboğan Batsın Bu Dünya
  Durmuş Kurtboğan Batsın Bu Dünya
 • KUMLUCA BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTI PROGRAMI
  KUMLUCA BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTI PROGRAMI
 • btv için halk röportajımız
  btv için halk röportajımız
 1. Bartınlı Gelin ile Damat Demokrasi nöbetinde
 2. Dibektaşspor-Uluköyspor Final Karsılaşması
 3. BAR-KUM-DER KÜLTÜR MERKEZİNDE KUTLU DOĞUM ETKİNLİĞİ
 4. Durmuş Kurtboğan Batsın Bu Dünya
 5. KUMLUCA BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTI PROGRAMI
 6. btv için halk röportajımız
VİDEO GALERİ
YUKARI